محل تبلیغات شما

وصیت حاج قاسم سلیمانی خطاب بهخانواده شهدا.

فرزندانم،دختران و پسرانم، فرزندان شهدا، پدران و مادران باقیمانده از شهدا،‌ای چراغ‌های فروزانکشور ما، خواهران و برادران و همسران وفادار و متدین شهدا! در این عالم، صوتی که روزانهمن می شنیدم و مأنوس با آن بودم و همچون صوت قرآن به من آرامش میداد و بزرگترین پشتوانهمعنوی خود می دانستم، صدای فرزندان شهدا بود که بعضاً روزانه با آن مأنوس بودم؛ صدایپدر و مادر شهدا بود که وجود مادر و پدرم را در وجودشان احساس می کردم. عزیزانم! تاپیشکسوتان این ملتید، قدر خودتان را بدانید. شهیدتان را در خودتان جلوه گر کنید، بهطوری که هر کس شما را می بیند، پدر شهید یا فرزند شهید را، به عینه خودِ شهید را احساسکند، با همان معنویت، صلابت و خصوصیت.

خواهشمی کنم مرا حلال کنید و عفو نمایید. من نتوانستم حق لازم را پیرامون خیلی از شما‌هاو حتی فرزندان شهیدتان اداء کنم، هم استغفار می‌کنم و هم طلب عفو دارم.دوست دارم جنازهام را فرزندان شهدا بر دوش گیرند، شاید به برکت اصابت دستان پاک آن‌ها بر جسدم، خداوندمرا مورد عنایت قرار دهد.

قدیمی ها سالم تر بودند یا ما

ماهواره / عفاف و حجاب / عملکرد ما

شعر حماسی دکتر میثم مطیعی در عید فطر 95

شهدا ,فرزندان ,شهید ,پدر ,صدای ,مأنوس ,بود که ,فرزندان شهدا ,با آن ,وصیت حاج ,را در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت برند - مشاوره ثبت شرکت imibox زیرخاکی | دفینه | گنج لیفان موتور شهرک راهبردی «سنجار» در ریف ادلب آزادشد فنون رزمی ღدُختَرِ زِمِستوُنღ cotspesasmoi aroladab زندگی من my life