محل تبلیغات شما

خطاب بهبرادران و خواهران ایرانی.

برادرانو خواهران عزیز ایرانی من، مردم پر افتخار و سربلند که جان من و امثال من، هزاران بارفدای شما باد، کما اینکه شما صد‌ها هزار جان را فدای اسلام و ایران کردید؛ از اصولمراقبت کنید. اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان،معرفت؛ ‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.

برادرانو خواهران، پدران و مادران، عزیزان من!

جمهوری اسلامی، امروز سربلندترین دوره خود را طیمی کند. بدانید مهم نیست که دشمن چه نگاهی به شما دارد. دشمن به پیامبر شما چه نگاهیداشت و [دشمنان]چگونه با پیامبر خدا و اولادش عمل کردند، چه اتهاماتی به او زدند، چگونهبا فرزندان مطهر او عمل کردند؟ مذمَّت دشمنان و شماتت آن‌ها و فشار آنها، شما را دچارتفرقه نکند.

بدانید؛که می دانید مهمترین هنر خمینی عزیز این بود که اوّل اسلام را به پشتوانه ایران آوردو سپس ایران را در خدمت اسلام قرار داد. اگر اسلام نبود و اگر روح اسلامی بر این ملتحاکم نبود، صدام، چون گرگ درند‌ه ای این کشور را می درید؛ آمریکا، چون سگ هاری همینعمل را می کرد، اما هنر امام این بود که اسلام را به پشتوانه آورد؛ عاشورا و محرّم،صفر و فاطمیه را به پشتوانه این ملت آورد. انقلاب‌هایی در انقلاب ایجاد کرد. به ایندلیل در هر دوره هزاران فداکار جان خود را سپر شما و ملت ایران و خاک ایران و اسلامنموده اند و بزرگترین قدرت‌های مادی را ذلیل خود نموده اند. عزیزانم، در اصول اختلافنکنید.

قدیمی ها سالم تر بودند یا ما

ماهواره / عفاف و حجاب / عملکرد ما

شعر حماسی دکتر میثم مطیعی در عید فطر 95

اسلام ,جان ,برادران ,بدانید ,ملت ,عمل ,برادران و ,به پشتوانه ,را به ,و خواهران ,خود را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران مشاور tidasebco فروشگاه سیدی mensgiggtawo وبلاگ مستند شهید حاج شیخ جواد قاسم پور ادبیات فارسی رضوی - متوسطه ی اول - خراسان رضوی شهرستان کاشمر گروه زبان انگلیسی متوسطه اول استان بوشهر قاتــــــــــــــی & پاتــــــــــــــی زبان شناسی همگانی simavounum