محل تبلیغات شما

وصیت حاج قاسم سلیمانی خطاب بهمردم عزیز کرمان.

نکتهای هم خطاب به مردم عزیز کرمان دارم؛ مردمی که دوست داشتنی اند و در طول ۸ سال دفاعمقدس بالاترین فداکاری‌ها را انجام دادند و سرداران و مجاهدین بسیار والامقامی را تقدیماسلام نمودند. من همیشه شرمنده آن‌ها هستم. هشت سال به خاطر اسلام به من اعتماد کردند؛فرزندان خود را در قتلگاه‌ها و جنگ‌های شدیدی، چون کربلای ۵، والفجر ۸، طریق القدس،فتح المبین، بیت المقدس و. روانه کردند و لشکری بزرگ و ارزشمند را به نام و به عشقامام مظلوم ؛حسین ابن علی به نام ثارالله، بنیان گذاری کردند. این لشکر همچون شمشیریبرنده، بار‌ها قلب ملتمان و مسلمان‌ها را شاد نمود و غم را از چهره آن‌ها زدود.

عزیزان!من بنا به تقدیر الهی امروز از میان شما رفته ام. من شما را از پدر و مادرم و فرزندانو خواهران و برادران خود بیشتر دوست دارم، چون با شما بیشتر از آن‌ها بودم؛ ضمن اینکهمن پاره تن آن‌ها بودم و آن‌ها پاره وجود من.اما آن‌ها هم قبول کردند من وجودم را نذروجود شما و ملت ایران کنم.دوست دارم کرمان همیشه و تا آخر با ولایت بماند. این ولایت،ولایت علی ابن ابیطالب است و خیمه او خیمه حسین فاطمه است. دور آن بگردید. با همه شماهستم. می دانید در زندگی به انسانیت و عاطفه‌ها و فطرت‌ها بیشتر از رنگ‌های ی توجهکردم. خطاب من به همه شما است که مرا از خود می دانید، برادر خود و فرزند خود می دانید.وصیت می کنم اسلام را در این برهه که تداعی یافته در انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامیاست، تنها نگذارید. دفاع از اسلام نیازمند هوشمندی و توجه خاص است. در مسائل یآنجا که بحث اسلام، جمهوری اسلامی، مقدّسات و ولایت فقیه مطرح می شود، این‌ها رنگ خداهستند؛ رنگ خدا را بر هر رنگی ترجیح دهید.

قدیمی ها سالم تر بودند یا ما

ماهواره / عفاف و حجاب / عملکرد ما

شعر حماسی دکتر میثم مطیعی در عید فطر 95

آن‌ها ,اسلام ,کرمان ,خطاب ,وصیت ,ولایت ,خطاب به ,به مردم ,را از ,بیشتر از ,می دانید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

lysimentput هنوز سال 61 هجری است ... مـــــــــــــداد رنگی کــد هــا و سفــارشــاتــ قصــر سایــہ .:: وبلاگ آموزشی تفریحی پی سی دیتا ::. قلم ذهن alnogambpil Eddie's receptions 孤單的鳥巢 وکیل ورزشی، ارائه مشاوره در زمینه حقوق ورزشی و قراردادهای ورزشی